איטום ירושלים
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3258182
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תחומי התמחות

 
חברת איטום ירושלים מבצעת מגוון רחב של עבודות איטום, כמפורט להלן:
 
 
 

איטום פוליאוריטני – ההגנה המושלמת לגגות

 
יכולות הבידוד והאיטום של פוליאוריטן גבוהה ב- 30% בהשוואה לחומרים אחרים המשמשים לשם מטרה זו. הפוליאוריטן הופך עם התייבשותו לקרום אטום, אשר עמיד לאורך זמן רב. כמו כן, הוא בעל יכולת הדבקה מלאה לתשתית רציפה וללא תפרים. האלסטיות הגבוהה שלו, כמו גם איתנותו וחוזקו, מקנים לו כושר גישור גבוה מעל סדקים בתשתית. זהו חומר אלסטי ובעל חוסן גם במים עומדים, החומר הנו מבודד בין 3 עד 5 מעלות בקיץ ועמיד בפני UV.
 
 
 
איטום מולטיגג
 
 
 
 
 
איטום ירושלים
 
 
 
האלסטיות הגבוהה של מולטיגג, כמו גם חוזקו הרב, מקנים לו כושר גישור גבוה מעל סדקים ושמירה על רציפות אטימותו של הקרום. יתרון האלסטיות נשמר גם בטמפרטורות נמוכות מאוד (עד מינוס 20 מעלות), עובדה שמבטיחה עמידות גבוהה בהפרשי טמפרטורה קיצוניים, מבלי שייווצרו סדקים.

יתרון נוסף הוא שהמולטיגג ניתן ליישום בהתזה או במריחה על משטח מחוספס ללא החלקת השטח! מולטיגג ניתן ליישום על שטחים גדולים בזמן קצר, תוך יצירת שכבת איטום רציפה וללא תפרים. פעולת ההתזה מאפשרת היצמדות מלאה של החומר. חלקיקי המולטיגג ממלאים ואוטמים את המשטח באופן מושלם, ללא חפיפות בין יריעות וללא תפרים.

חשוב לדעת גם שהמוליטגג הינו מוצר ידידותי למשתמש ולסביבה – ובכך יש לו יתרון נוסף בהשוואה לחומרי איטום אחרים. מולטיגג מיוצר על בסיס מים ולכן הוא אינו רעיל ו/או דליק והוא חסר ריח.
 
 
 
 
 
 

איטום מולטיגג – הפתרון האידיאלי לגגות

 
מולטיגג היא שיטת איטום מהפכנית, חדישה ובעלת אריכות ימים, שבעת ביצועה החברה תעניק לכם 10 שנות אחריות. מדובר בציפוי המבוסס על פולימרים משולבים, שלמעשה אחרי שהוא מתייבש, הוא הופך למעין קרום, שגם אם המים עומדים עליו במשך ימים רבים, הוא לא מאפשר להם לחדור. שיטת מולטיגג היא אידיאלית לאיטום גגות בטון חדשים, או לכאלה שצופו בעבר ביריעות ביטומניות או בביטומן.
 

איטום ובידוד מבנים – איטום ובידוד בהתאמה אישית

 
איטום ירושלים מציעה פתרונות איטום ובידוד כוללים ואיכותיים, שמאפשרים לספק מענה אופטימלי בכל אזורי המבנה. החברה משתמשת במוצרים בעלי עמידות, שניתן ליישמם בטווח רחב של טמפרטורות, מבלי שתכונותיהם יפגמו. החברה מתמחה בביצוע עבודות איטום מכל סוג שהוא, במרפסות, גגות מרוצפים, מקלטים, מאגרי מים, בריכות ותפרי התפשטות.
 
 
 
איטום גגות
 
 
 
 

יציקות בטקל – שיפועים לניקוז מים מגגות ואיטום

 
אחת הבעיות הנפוצות בישראל היא שהמים מצטברים ומתרכזים בנקודה אחת על הגג. הפתרון לכך הוא יצירת שיפועים, שיאפשרו לנקז את המים מהגג. בטקל הוא בטון קל ומוקצף, קל לעיבוד ומורכב מתערובת של חול, מלט וחומר מקציף, אשר מתאים במיוחד לשם יצירת שיפועים אלו. כמו כן, חומר זה מיושם לצורך איטום תרמי של גגות. לרוב השימוש בו מבוצע לפני הנחת היריעות הביטומניות.
 
 

איטום במערכת יריעות ביטומניות

 
השיטות המוכרות והפופולריות ביותר בארץ הן ככל הנראה איטום באמצעות יריעות ביטומניות ובביטומן – מוצר תרמופלסטי המתרכך בחום. חברת איטום ירושלים משתמשת בשיטות אלה לצורך איטום מבנים שונים.
 
 
 
יריעות ביטומניות
 
 
 
 
 

איטום קירות מרתף

 
בחומר פלקסיגום דו רכיבי
 

איטום מרתפים בהזרקות

 
ללא צורך בחפירה בחומר פולריטני
 
 
 
איטום גגות
 
 
 
 
המומחים של איטום ירושלים ישמחו להתאים את שיטת האיטום הטובה ביותר לצורכיכם. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים.